​KennelistMinu armastus Cavalier King Charles Spanjelite vastu sai alguse aastal 2001 kui meie pere otsustas just selle tõu kasuks uue sõbra valikul. Enne seda olid meie pere koerteks olnud puudel Jerly ja vene spanjel Orri.

 

Esimeseks Cavalieriks oli kennelist Greetlee pärit blenheim Dixie, kes võlus kohe oma suurepärase iseloomu ja sarmiga. Koos Dixiega tekkis huvi kogu koeranduse vastu. Hakkasime osa võtma Cavalieridele mõeldud erinevatest üritustest ja tulid esimesed osalemised näitustel, kus läks päris hästi.

 

Huvi tõu vastu suurenes ja nii registreerisin peagi kenneli Relander ja planeerisin esimest pesakonda, kust jäi koju kasvama tricolor Relander Arabella. 2013. aasta novembrist on meie kennelis uus lootustandev liige Helandros Pearls N`Crystals "Pärli".

 

Meie koerad elavad koos meiega Tallinnas väikeses kortermajas Pirital ja maakodus Viljandimaal. Nad on täisväärtuslikud perekonnaliikmed ja armastatud lemmikud. Pesakondi on meil harva, kuna koeri on kennelis vähe ja planeerime kutsikaid ainult siis kui kõik tingimused on selleks olemas. Kutsikad kasvavad üles meie pere keskel. Aretuses pean väga oluliseks lisaks kaunile välimusele ja heale iseloomule tervist. Kõikidele koertele on teostatud regulaarselt Cavalieridele nõutud terviseuuringud ja aretuses kasutan ainult terveid koeri.

 

Olen Eesti Cavalier King Charles Spanjelite Tõuühingu liige.

Raili Kaptein
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now